Zmiana – 5Rytmów®

Żyjemy w czasie nieustannych zmian, w czasie niepewności.
Jak czuję się w swoim ciele?
Jakich dokonuję wyborów?
Czym się kieruję?
Z jakiego miejsca w sobie robię kolejny ruch?
Ten warsztat dedykowany jest zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą głębiej zanurzyć się ciałem i duchem, w praktykę 5Rytmów®.
Warsztat jest zaproszeniem do poszerzania świadomości ciała, wspiera, dodaje odwagi w wyrażaniu siebie oraz pozwala doświadczyć swobody w ruchu i wnosić ją w codzienne życie.
5Rytmów® w prosty sposób prowadzi nas do ugruntowywania, poznawania kim jesteśmy, odkrywania swojej wartości i tego, że każdy z nas jest niepowtarzalny we wszystkich swoich aspektach, uczuciach i myślach. Pozwala uwolnić energię kreatywnego działania.
Jest to zaproszenie dla wszystkich niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat.
BEATA ECKERT jest nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Więcej: www.strefarytmow.pl

Termin
30 stycznia 2022
11:00 - 18:00

Kontakt
Ewa P
epa@o2.pl
886 364 158

Miejsce
Wrocław


Wczytuję mapę...