Beata Eckert

 

W trakcie swojej wieloletniej pracy z ludźmi zdobyłam doświadczenie świadomości ciała, którym dzielę się na parkiecie, podczas cotygodniowych praktyk, pracy z grupami teatralnymi czy w dłuższych, głębokich spotkaniach warsztatowych w kraju i za granicą. Świadomy Ruch jest moim sposobem na dotarcie do najgłębszych pokładów kreatywności, pasji, inspiracji, zdrowia, mocy, szeroko rozumianej harmonii i akceptacji życia.

Od wielu lat pogłębiam rożne techniki  pracy z ciałem, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jestem masażystką Lomi-Lomi, masażu ayurwedyjskiego, masażu dźwiękiem, masterem NLP, instruktorem Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała oraz instruktorem Eksperymentalnego Teatru Tańca (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen).

Z tańcem 5Rytmów® zetknęłam się w 2000 roku i od tego czasu nieustannie pogłębiam tę praktykę. Jest ona dla mnie jedną z najbardziej skutecznych form praktyki duchowej. Jest prosta, głęboka, przyjemna i posiada ogromną moc uzdrawiającą. Jest niekończącą się podróżą odkrywania siebie stale od nowa.To ogromną nauka bycia świadomie obecną.

Od 2008 jestem autoryzowaną przez Gabrielle Roth nauczycielką 5Rytmów®.

Kilka lat temu odkryłam cudowne metody pracy z ciałem Gyrokinesis® i Gyrotonic®. Obie praktyki są wspaniałym uzupełnieniem do tańca. Jestem trenerem Gyrokinesis® i Gyrotonic®.

Jestem również miłośniczką i praktykiem Tradycyjnej Medycyny Chińskiej cały czas pogłębiam moją wiedzę:)

Z wdzięcznością dzielę się moją pasją.