Wzmocnij Nerki – Gyrokinesis® i Medycyna Chińska – Beata I Alicja

Zapraszamy na mini warsztat teoretyczno-praktyczny,  na którym z pomocą ruchu i tajników Medycyny Chińskiej zadbasz o swoje Nerki i dowiesz się jak je wzmacniać.

Nerki wg Medycyny Chińskiej to nasze życiowe baterie. Są źródłem ciepła w ciele, energii i witalności. Wpływają na szereg istotnych funkcji i procesów oraz, co najważniejsze, przechowują naszą życiową esencję. Szczególnie teraz – zimą, w czasie ich największej aktywności warto się nimi zaopiekować. Nerki są teraz szczególnie podatne na wzmacnianie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak naturalnie dbać o swoje Nerki i wzmacniać je korzystając z mądrości ruchu i medycyny Wschodu, dołącz do nas:)

W programie:

praktyka Gyrokinesis – by poruszyć ciało i  przepływ energii

mini wykład – jak dbać o Nerki zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską

zioła i napary wzmacniające Nerki

zabiegi Tradycyjnej medycyny Chińskiej na wzmocnienie Nerek

Wszystko, co dzieje się w przyrodzie, dzieje się także w Tobie. Kiedy rezonujemy z rytmem Wszechświata możemy maksymalnie czerpać zarówno z jego, jak i swojej mocy!

 

Prowadzące:

Beata Eckert – nauczycielka świadomej pracy z ciałem 5Rytmów, Gyrokinesis. W trakcie wieloletniej pracy z ludźmi zdobyłam doświadczenie świadomości ciała, którym dzielę się na parkiecie, podczas cotygodniowych praktyk, pracy z grupami w kraju i za granicą. Świadomy Ruch jest moim sposobem na dotarcie do najgłębszych pokładów kreatywności, pasji, inspiracji, zdrowia, mocy, szeroko rozumianej harmonii i akceptacji życia. Od wielu lat jestem pasjonatką Medycyny Chińskiej i skończyłam Dietetykę i Ziołolecznictwo wg.TMC.

 

Alicja Konstantyn-Tokarska – dyplomowana akupunkturzystka, dietetyk wg Medycyny Chińskiej, refleksolog. Specjalizuję się multi-terapii w nurcie Medycyny Wschodu (bańki, moksa, zioła, dieta, terapia gua-sha, masaż tuina, akupunktura kosmetologiczna, masaż meridianowy, refleksologia). Jestem zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia, w swojej gabinetowej praktyce łączę różne metody wspierania zdrowia. Uwielbiam las, dobre jedzenie i życie w zgodzie z naturą.

 

Czas: 30.11–  czwartek godz. 18.00  -21.00

Koszt: 150zł

Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 50 zł. z dopiskiem Nerki

Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)

Zapisy Info@strefarytmow.pl Beata 608594677 Alicja 502161676

Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat.

 

 


Termin
30 listopada 2023
18:00 - 21:00

Kontakt
STREFA
info@strefarytmow.pl
+48 608594677

Miejsce
Ukojenie


Wczytuję mapę...