Wolność – 5Rytmów® – Beata Eckert

„Kiedy postanowimy skończyć z udawaniem, że jesteśmy takimi, jakimi chcą nas widzieć inni dokonujemy ważnego wyboru – wstępujemy na drogę wolności”. Alan Loy McGinnis

Co oznacza dla mnie wolność?

Kiedy czuję się wolna/-y?

Jak działam, kiedy czuję się wewnętrznie wolna/-y?

Jak uzewnętrzniam wolność w swoim otoczeniu, wśród ludzi, w relacjach społecznych?

Ten warsztat dedykowany jest zarówno dla początkujących jak i dla tych, którzy chcą głębiej zanurzyć się ciałem i duchem, w praktykę 5Rytmów®.

Warsztat jest zaproszeniem do poszerzania świadomości ciała, wspiera, dodaje odwagi w wyrażaniu siebie oraz pozwala doświadczyć wolności w ruchu i wnosić ją w codzienne życie.
5Rytmów® w prosty sposób prowadzi nas do ugruntowywania, poznawania kim jesteśmy, odkrywania swojej wartości i tego, że każdy z nas jest niepowtarzalny we wszystkich swoich aspektach, uczuciach i myślach. Pozwala uwolnić energię kreatywnego działania.
Jest to zaproszenie dla wszystkich niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat.

BEATA ECKERT jest nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Więcej: www.strefarytmow.pl
CZAS: sobota: 15:00 – 20:00  niedziela: 10:00 – 16:00
* skontaktuj się z organizatorem w celu uzyskania informacji o wolnym miejscu.
KOSZT: 420 zł
MIEJSCE: Wrocław

Termin
23-24 października 2021

Kontakt
Ewa P
epa@o2.pl
886 364 158

Miejsce
Wrocław


Wczytuję mapę...