Wiosna z Gyrokinesis i Medycyną Chińską

Chcesz poprawić pracę swojej Wątroby i Pęcherzyka Żółciowego, zrobić w ciele miejsce na przepływ świeżej i odżywczej energii?
Wiosna to najlepszy czas na przebudzenie ciała i odblokowanie właściwego przepływu! Swobodny przepływ to zdrowe ciało oraz spokojny i elastyczny umysł!! Aby energia mogła płynąc wiosną należy przeciwdziałać zastojom i usunąć blokady w ciele – pokażemy Ci jak to zrobić!
Zapraszamy Cię na 3 godzinne spotkanie, na których teoria spotka się z praktyką, aby dać Ci porcję holistycznej wiedzy i zdrową dawkę płynnego ruchu 🙂
W programie:
Praktyka Gyrokinesis® – poruszająca i odblokowująca energię meridianu Wątroby i Pęcherzyka Żółciowego z elementami Qi Gong napary ziołowe usprawniające pracę Wątroby i przeciwdziałające zastojom energii dawka wiedzy o Wątrobie w ujęciu Medycyny Chińskiej i sposoby na jej wiosenne wsparcie – zalecenia dietetyczne na wiosnę zgodne z Medycyną Chińską na koniec relaksujący i wspierający zdrowy flow zabieg akupunktury
Poprowadzą:
Beata Eckert – nauczycielka świadomej pracy z ciałem, trenerka GYROKINESIS® i GYROTONIC® . W trakcie wieloletniej pracy z ludźmi zdobyłam doświadczenie świadomości ciała, którym dzielę się na parkiecie, podczas cotygodniowych praktyk, pracy z grupami w kraju i za granicą. Świadomy Ruch jest moim sposobem na dotarcie do najgłębszych pokładów kreatywności, pasji, inspiracji, zdrowia, mocy, szeroko rozumianej harmonii i akceptacji życia. Od wielu lat jestem pasjonatką Medycyny Chińskiej. Ukończyłam Dietetykę i ziołolecznictwo TMC.
Alicja Konstantyn-Tokarska – dyplomowana akupunkturzystka, dietetyk wg Medycyny Chińskiej, refleksolog. Specjalizuję się multi-terapii w nurcie Medycyny Wschodu (bańki, moksa, zioła, dieta, terapia gua-sha, masaż tuina, akupunktura kosmetologiczna, masaż meridianowy, refleksologia). Jestem zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia, w swojej gabinetowej praktyce łączę różne metody wspierania zdrowia. Uwielbiam las, dobre jedzenie i życie w zgodzie z naturą.
Czas: 18 kwietnia czwartek godz 18.00-21.00
Koszt: 170 zł
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 50 zł. z dopiskiem „Wiosna”
Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430
Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)
Zapisy info@strefarytmow.pl
Tel Beata 608594677 Alicja 502161676
Miejsce: Ukojenie ul. Piękna 4 Poznań
Ilość miejsc ograniczona, spotykamy się w kameralnej grupie,
o rezerwacji decyduje kolejność wpłat

Termin
18 kwietnia
18:00 - 21:00

Kontakt
STREFA
info@strefarytmow.pl
+48 608594677

Miejsce
Ukojenie


Wczytuję mapę...