„Żywioły w Ruchu i Dźwięku” z Abby i Beata

„Niech twoje życie stanie w ogniu. Szukaj ludzi, którzy będą podsycać twoje płomienie.”Rumi

W czasie warsztatu będziemy pracować z żywiołami, a szczególnie z żywiołem ognia, który uwalnia emocje  i pozwala ugruntować się wewnętrznej energii miłości. Doświadczenie Beaty i Abby, które od kilku lat wspólnie prowadzą warsztaty łączące ruch i głos, zabierze nas w niezwykłą podróż do badania i odkrywania siebie w świadomym, pierwotnym  ruchu i improwizowanym archaicznym dźwięku. Warsztat ten będzie głęboką podróżą poprzez wszystkie żywioły, które są częścią nas,  nieodłącznym elementem naszego istnienia. W każdej chwili przenikają nas swoją mocą – ziemia, ogień, woda i powietrze są w ciągłym harmonijnym tańcu współistnienia. Otwierając ciało w ruchu, zapraszając uzdrawiający oddech pozwolimy na spotkanie z wewnętrznym pierwotnym głosem, mieszkającym w każdym z nas. Będziemy docierać do wewnętrznego Ognia swojej mocy.
Towarzyszyć nam będą Ceremonia Dźwięku oraz rytuał Szałasu Potów (sauna Temazcal), symboliczny powrót do łona matki ziemi, głęboko oczyszczający i wzmacniający. Temazcal to nazwa, której Meksykanie używają na określenie tego, co w kulturze Rdzennych Amerykan znane jest jako Sweat Lodge, czyli Szałas Potu. W czasie tej ceremonii wykorzystujemy nasze głosy i potężne bębnienie, aby uwolnić wszystko czego potrzebujemy, by wejść w teraźniejszość, tu i teraz, gdzie wszystko jest możliwe.
Poprzez te szczególne metody i otaczającą nas naturę Rańska będziemy odkrywać naszą wyjątkowość i wewnętrzną moc. Ten warsztat jest zaproszeniem dla każdego bez względu na wiek i doświadczenie.

 

Beata Eckert – prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania www.strefarytmow.pl

Abby DelSol –  pochodzi z Argentyny, od wielu lat praktykuje podróż z dźwiękami archaicznymi www.toneoflife.com.pl

 

Czas: od czwartku  godz.19:00 do niedzieli godz. 14:00

Koszt: 950zł. / 1050 zł. (niższa kwota przy rezerwacji do 10.07.2018)

Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 150 zł. z dopiskiem „Żywioły“

Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)
Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat

Zapisy i więcej informacji info@strefarytmow.pl  Sylwia tel. 664 02 76 46

Cena zawiera 1 ciepły posiłek każdego dnia i możliwość spania we wspólnej sali lub pod własnym namiotem (więcej informacji przy zapisach).


Termin
9-12 sierpnia 2018

Kontakt
Sylwia
sylwia@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Strefa Rytmów Rańsko


Wczytuję mapę...