TRANCE DANCE i 5Rytmów® Martina Weinheimer

Poprzez transowy taniec zmieniamy naszą świadomość i wchodzimy w niezwykłą rzeczywistość lub to, co nazywam „Światem Ducha”, światem poza czasem i przestrzenią, w której wszystko jest możliwe.” Frank Natale

Od czasu do czasu mamy poczucie, że kręcimy się w kółko, czujemy się przeciążeni lub już nie wiemy, o co tak naprawdę chodzi w tym okresie życia. Uważam, że prawie każdy zna takie chwile i doświadczenia.
Taniec Trance zawsze mi pomagał w znalezieniu odpowiedzi na moje pytania, aby uzyskać większą jasność. Zawsze czułam, jak w delikatny i wzruszający sposób jestem wspierana, trzymana przez niewidzialną siłę, która jest połączona z moją duszą, z boską częścią mojego ja. A po tańcu za każdym razem czuję się bardziej „pełna”.
Podczas warsztatu w rytuale tańca transowego, który będzie częścią tego spotkania, będziemy tańczymy z zawiązanymi oczami. To pozwoli nam odbyć indywidualną, wewnętrzną podróż, w której można zadać osobiste pytania, poddać się tańcowi i odbierać przekazy.
Podczas 5Rytmów® będziemy tańczyć jak zwykle z otwartymi oczami, a kombinacja tych dwóch metod wprowadzi świeżą jakość w nasze życie.
Jest to zaproszenie dla wszystkich niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na swój temat.

Martina Weinheimer
urodzona i wychowana w sercu Berlina Wschodniego.
Od 2005 jest autoryzowaną przez G. Roth nauczycielką tańca 5Rytmów®. Praktykuje Tańce Transowe(Frank Natale), masaże (Via Della Luna, Shaida Cartella) i inne metody pracy z ciałem www.5rythmen-berlin.de

Koszt: 140 zł. / 190 zł. (niższa kwota przy rezerwacji do 3.03.2018)


Termin
17 marca 2018

Kontakt
Sylwia
sylwia@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Dom Dźwięku


Wczytuję mapę...