Reset w naturze- Beata Eckert

„Najgłębsza obecność leży w każdym najmniejszym rozciąganiu i kurczeniu, skoordynowanych tak idealnie jak skrzydła ptaka” Rumi

Przyjedź i naładuj siebie pozytywną energią czystej, świeżej natury Rańska. Oczyść umysł z nadmiaru informacji, zakosztuj mocy wspólnego bycia., Dzięki prostym praktykom możesz bardziej poczuć swój potencjał i piękną naturę własnego ciała, wzmocnić witalność, ugruntować się i otworzyć na dostęp do szerszego bardziej obecnego siebie.

Plan

Gyrokinesis® – prosty i efektywny trening całego ciała z naciskiem na miednicę i kręgosłup

5RYTMÓW® – świadoma i oczyszczająca praktyka ruchu

A pomiędzy spacer w pięknej okolicy, przy sprzyjającej pogodzie kąpiel w jeziorze , pyszny prosty posiłek i wspólne ognisko.

Jest to zaroszenie do odpoczynku i uwolnienia wszystkiego, czego już nie potrzebujemy, wymiany energii w pięknej otaczającej nas naturze. Prostego bycia w obecności.

.Beata Eckert nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów®, Gyrokinesis. i Gyrotonic
Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. www.strefarytmow.pl

Czas: 2, 3 lipca 10.00-20.00
Koszt 1 dzień: 270 zł
Koszt  2 dni: 500 zł.
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 100 zł. z dopiskiem Reset
Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat.

Cena zawiera 1 ciepły posiłek każdego dnia


Termin
2-3 lipca 2022

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Strefa Rytmów Rańsko


Wczytuję mapę...