Psychika, emocje i duchowość wg TMC – Bożena Olszowska

Tradycyjna Medycyna Chińska mówi, że dzięki zastosowaniu odpowiedniej diety, mieszanek ziołowych i odpowiedniego ruchu, uczy, że możemy odzyskać kontakt ze swoim ciałem i wspomóc stan swojej psychiki w sposób zupełnie naturalny.

Niestety żyjemy w czasach, w których stres dotyka każdego, a takie emocje jak lęk, panika czy zamartwianie, towarzyszą nam na co dzień. Jeśli nie wiemy jak sobie z nimi radzić, możemy czuć się przygnębieni, ociężali psychicznie, mieć wybuchy agresji, zamykać się w sobie czy finalnie popaść w tak częstą dziś depresję.

Kurs zapozna uczestników z koncepcją „Duchów” w TMC.

Tradycyjna Medycyna Chińska naucza, że ciało i umysł są nierozerwalnie połączone- wiele dolegliwości, które medycyna Zachodu określa jako „zaburzenia psychiczne” są po prostu wynikiem nierównowagi energetycznej w organizmie spowodowanej szybkim tempem życia i niewłaściwym odżywianiem na co dzień.

Niedomagania poszczególnych narządów( nerki, wątroba, serce) wywołuje określone emocje ( lęk, gniew, panika), które stopniowo zaniedbywane prowadzą do poważnych patologii.

Na kursie przedstawimy naturalne i skuteczne sposoby odżywiania oraz suplementacji który zapewni stan spokoju i harmonii naszych myśli i uczuć. Terapia wg TMC, czyli zmiana nawyków żywieniowych i picie odpowiednich ziół jest oczywiście wolniejsza od klasycznych terapii farmakologicznych stosowanych przy zaburzeniach emocjonalnych, ale jest na pewno zdrowsza dla organizmu i pozwala wzmocnić go raz na zawsze, a nie tylko tłumić objawy.

Warto mieć podstawy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, ale na kursie podane zostanie dużo informacji praktycznych które można zastosować bez znajomości zasad TMC.

Prowadząca – Bożena Olszowska

Naturoterapeuta, dietoterapeuta, terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku: Terapie Naturalne (2007), Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska (2002) oraz Akademii Akupunktury Compleo w Katowicach. Jest wykładowcą w Międzynarodowej Szkole Akupunktury klasycznej ACUART, Wielkopolskiej Szkole Akupunktury w Poznaniu, prowadzi autorskie kursy w ProHumane we Wrocławiu z dietetyki chińskiej, akupresury, ziołolecznictwa zachodniego według TCM oraz diagnozy z twarzy. Uzyskała tytuł Mistrza Naturoterapii.

Promuje wiedzę i umiejętności umożliwiające odbudowanie poczucia wpływu na własne zdrowie i zdrowie najbliższych. Uczy jak obserwować i rozumieć swój organizm i jak praktycznie stosować poznaną wiedzę.

Więcej na stronie http://www.naturoterapie.com.pl/rdy_team/bozena-olszowska/

Czas: 2-3 marzec  –  sobota 10.00 – 17.00 niedziela 9.00 – 16.00
Koszt: 580 zł*/680zł ( *niższa kwota przy zapisach do 10..02)
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 100 zł. z dopiskiem Emocje

Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Termin
2-3 marca

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Time Creator Studio


Wczytuję mapę...