Odosobnienie – Warsztat milczenia i ruchu

„Wnosząc świadomość do tego, czego doświadczasz, sprawiasz, że pojawia się przestrzeń i bezruch, który to otacza” E. Tolle

Ten szczególny warsztat to zaproszenie do wspólnego świętowania ciszy w świadomym ruchu. I odpowiedzi na pytania – jak odbieram świat w ciszy? Jak czuję się, kiedy milczę? Pozostawiając słowa, zanurzając się w głębię odczuwania wszystkimi zmysłami wyruszymy w podróż mapą 5Rytmów®, gdzie w każdym z rytmów znajdziemy inną jakość ruchu.

We flowingu przyjmiemy to, co jest, w staccato nadamy temu formę, w chaosie zrzucimy co zbędne, w lirycznym otworzymy się
i przywitamy nowe, by w ciszy odczuć oazę spokoju i łączność ze wszystkim wokół.

W tym spotkaniu będziemy świętować siebie w ciszy poprzez obserwację, a natura Rańska będzie wspierać nasze uważne bycie w milczeniu, byśmy mogli odkryć, co jest poza rutyną, poza znanym. Te odkrycia wnoszone w codzienne życie, mogą zmienić jakość widzenia świata i nadać wszystkiemu nowy bieg.

Podczas Odosobnienia odnajdziemy i wzmocnimy swoje centrum, ucieleśnimy i zaakceptujemy to, co jest by poczuć bogactwo
i błogosławieństwo zwyczajnego bycia. By całym sobą doświadczyć życia, które jest w nas, płynie przez nas, działa, trwa.

Aby uczestniczyć w tym warsztacie wymagane jest doświadczenie – 15 godzin 5Rytmów®.

Beata Eckert jest nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg Gabrielle Roth. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych.

 

 Czas: 17-19.05.2019 –  od piątku godz. 19:00 do niedzieli godz. 14:00

 Koszt: 580 zł. / 680 zł. (niższa kwota przy rezerwacji do 28.04.2019)
 Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę zaliczki na konto 180 zł. z dopiskiem ODOSOBNIENIE
 Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert  (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)
   

*Cena zawiera  1 ciepły posiłek każdego dnia i możliwość spania we wspólnej sali lub pod własnym namiotem (więcej informacji przy zapisach)


Termin
17-19 maja 2019

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Strefa Rytmów Rańsko


Wczytuję mapę...