Moc Miednicy – Gyrokinesis i Medycyna Chińska – Beata i Alicja

Czy kiedykolwiek chciałaś coś zrobić, ale czułaś się zablokowana? Miałaś głowę pełną pomysłów i “gotowość”, ale mimo to, czułaś wewnętrzną blokadę? Wydaje nam się, że blokady pochodzą z głowy, ale nasza moc twórcza często zostaje zablokowana w ciele, a dokładnie w MIEDNICY.
Z energetycznego punktu widzenia miednica jest centrum naszej MOCY, kreatywności, inspiracji i twórczości, przestrzenią przyjemności oraz energii seksualnej.
W Medycynie Chińskiej jest główną bramą przepływu energii życiowej Qi i punktem tranzytowym najważniejszym meridianów. Swobodny przepływ przez obszar miednicy zapewnia zdrowie, witalność, wpływa na wiele funkcji w naszym ciele, a także odwagę, spontaniczność i dostęp do Twoich Twórczych przedsięwzięć.
• Kiedy miednica jest rozluźniona ENERGIA Qi przepływa przez ciało bez ograniczeń, od stóp do głów zasila nas witalnością
• Biodra są kluczowym punktem przepływu krwi i limfy, kiedy je rozluźnisz poprawi się ukrwienie komórek ciała i detoksykacja
• Rozluźniona miednica pomoże Ci rozpalić Twoje twórcze inspiracje i poczuć lekkość bycia sobą
“Zastój Qi jest matką stu chorób” – na spotkaniu poprzez ćwiczenia, zioła i akupunkturę będziemy przeciwdziałać zastojom i poruszać naszą energię.
Odkryj Gyrokinesis® – płynne skręty i skłony oraz odpowiedni oddech zmobilizują Twoją miednicę i kręgosłup do spiralnego ruchu. Dzięki tej praktyce wzmocnisz, uaktywnisz i rozluźnisz swoją miednicę, biodra i kręgosłup. Praktyka otwiera ścieżki przepływu energii w ciele, dotlenia organy wewnętrzne, stymuluje układ nerwowy.
Medycyna Chińska – dowiedź się dlaczego swobodny przepływ energii jest ważny dla zdrowia, jak rozpoznać objawy zastoju Qi i jak naturalnie się wspierać (styl życia, emocje, zioła, dieta). Po praktyce i części teoretycznej będziesz mieć okazję spróbować akupunktury, która pomoże Ci się rozluźnić ciało i umysł i poczuć się lepiej.
Warsztaty poprowadzą:
Beata Eckert – nauczycielka świadomej pracy z ciałem, trenerka GYROKINESIS® i GYROTONIC® . W trakcie wieloletniej pracy z ludźmi zdobyłam doświadczenie świadomości ciała, którym dzielę się na parkiecie, podczas cotygodniowych praktyk, pracy z grupami w kraju i za granicą. Świadomy Ruch jest moim sposobem na dotarcie do najgłębszych pokładów kreatywności, pasji, inspiracji, zdrowia, mocy, szeroko rozumianej harmonii i akceptacji życia. Od wielu lat jestem pasjonatką Medycyny Chińskiej.
Alicja Konstantyn-Tokarska – dyplomowana akupunkturzystka, dietetyk wg Medycyny Chińskiej, refleksolog. Specjalizuję się multi-terapii w nurcie Medycyny Wschodu (bańki, moksa, zioła, dieta, terapia gua-sha, masaż tuina, akupunktura kosmetologiczna, masaż meridianowy, refleksologia). Jestem zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia, w swojej gabinetowej praktyce łączę różne metody wspierania zdrowia. Uwielbiam las, dobre jedzenie i życie w zgodzie z naturą.
Czas: 25 września 2023 poniedziałek 18.00-21.00
Koszt: 150 zł
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 50 zł. z dopiskiem „miednica“
Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430
Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)
Zapisy info@strefarytmow.pl
Tel Beata 608594677 Alicja 502161676
Ilość miejsc ograniczona, spotykamy się w kameralnej grupie,
o rezerwacji decyduje kolejność wpłat

Termin
25 września 2023
18:00 - 21:00

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Drum Yoga


Wczytuję mapę...