Magia Życia – 5Rytmów – Beata Eckert

„Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.” Mark Twain

Czym jest magia życia? Czy zauważam magiczne chwile codzienności?
Jaki mają smak, zapach, kolor? Z czego są złożone?
Życie każdego dnia obdarowuje nas prezentami – widzialnym i niewidzialnym bogactwem.
Zabiegani, skoncentrowani na własnych celach, żyjąc bardziej w wyobraźni i marzeniach, rozproszeni; czy widzimy, że wszystko już jest Teraz, niezwykłą magią codzienności. Bez względu na wszystko, w jakimkolwiek miejscu życia jesteśmy, jakaś część w nas, zawsze wie o jej istnieniu.
Warsztat jest zaproszeniem do zanurzenia się głęboko w siebie, by rozpoznać przestrzenie świadome chwili bieżącej, warstwy niewidzialnych przesłon, znanych schematów, by ufając ciału poddać się i dać się ponieść magii życia. Odnaleźć drogę do głębi i zakorzenić się w niej.
Zapraszamy wszystkich, zarówno osoby początkujące jak i tych, którzy dawno rozsmakowali się w zwyczajności i chcą głębiej zanurzyć się ciałem, sercem i duchem, w praktykę świadomego ruchu.

Beata Eckert  nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów® i Gyrokinesis®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych.

 


Termin
6-7 marca 2020

Kontakt
Ewa P
epa@o2.pl
886 364 158

Miejsce
Wrocław


Wczytuję mapę...