Ciało Moją Świątynią-spotkanie Kobiet w tańcu

                                  „kim jestem, czego potrzebuję, co mnie wzmacnia, co mnie ogranicza?”     

Jest to zaproszenie dla wszystkich Kobiet  do tańca ze środka bioder i serca, do przestrzeni spotkań z Przodkami i wszystkim co nam towarzyszy w bieżącej chwili.
Będziemy tańczyć, a Księżyc będzie wspierał nas swoją niezwykłą mocą, czasami w ciemności Nowi, czasami w świetle Pełni.
Podążając za podszeptami ciała, będziemy celebrować, wszystko co składa się na naszą kobiecość, wszystkie jej aspekty i archetypy: Bogini, Wojowniczki, Matki, Kochanki, Szamanki…
Jest to spotkanie z samą sobą i innymi kobietami,  by odkryć kim jestem, czego potrzebuję, co mnie wzmacnia, co mnie ogranicza.
Tu możesz doświadczyć i dotknąć przestrzeni, która jest bliżej niż oddech, poczuć intymną więź i głębokie połączenie ze swoim sercem, z  ciałem, z sobą.
Odkryć  swoją wolność i niezależność, by odważnie wkroczyć na nowe nieznane  ścieżki…
oraz
 „zatęsknić za dziką kobietą w nas, która potrafi wyć, szybko biegać, używać pazurów, lepiej widzieć i słyszeć”…

 

Do spotkania w tanecznym kręgu!

„Wszystko, czym jesteśmy i czym moglibyśmy być, jest zapisane w naszym ciele. Rozum, serce, dusza i umysł tworzą nasze ciało; nie są od niego oddzielone. Uzdrawiające zdolności naszego zintegrowanego ciała są nieograniczone, jednak aby móc wykorzystać tę wielką mądrość, musimy ponownie odnaleźć do niego drogę.” Anna Halprin, 

 

 

Koszt spotkania 60zł


Termin
10 kwietnia 2019
19:30 - 22:00

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Dom Dźwięku


Wczytuję mapę...