Barwne połączenia – barwienie naturalne i 5Rytmów®

Zapraszamy Was do pięknego miejsca w naturze, gdzie wspólnie twórczo spędzimy czas. Połączymy barwniki ze świadomym ruchem w zgodzie z rytmami natury.

Naturalnie barwienie tkanin to bardzo stare, niezwykłe rzemiosło, które pobudza wszystkie nasze zmysły i łączy nas z naturą. Farbowanie jest opowieścią, którą tworzymy w chwili zanurzenia tkaniny barwniku.

Podczas warsztatu  wejdziemy w świat barw, tkanin, rytmów, struktur i zapachów. Spacerując po okolicy poznamy polskie kwiaty, zioła i surowce barwiarskie. Zagłębimy się w tajniki barwienia naturalnego.

Taniec 5Rytmów® wg. G. Roth. Jest prostą metodą świadomego ruchu dla każdego, niezależnie od kondycji, wieku, czy doświadczenia.  Nie uczymy się kroków, nie ma niczego co robisz dobrze czy źle, jest tylko twój niepowtarzalny ruch. Praktykując 5Rytmów® uwalniamy ciało od napięcia i stresu, uspokajamy umysł, otwieramy serce i pogłębiamy kontakt z naszą naturalną intuicją.

Będziemy eksperymentować, doświadczać i bawić się kolorem!

Podczas spotkania własnoręcznie każdy z uczestników  wybarwi lnianą chustę i bawełnianą torbę  w japońskiej technice shibori dzięki, której możemy uzyskać wyjątkowe wzory.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego nie zwlekaj z rezerwacją miejsca.

O nas:

Połączyło nas zamiłowanie do natury i nie tylko…, do kilku lat robimy wspólne twórcze  projekty. To jeden z nich na który gorąco zapraszamy 🙂

Beata&Martyna

Beata Eckert jest nauczycielką świadomej pracy z ciałem metodą 5Rytmów®. Od wielu lat pogłębia różne techniki improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca.. www.strefarytmow.pl

Martyna Wałecka– ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu, prowadzi Pracownię Tkaniny Artystycznej gdzie pracuje z kobietami w szerokim zakresie działań plastycznych.

 

 

Kiedy: 7-8.09 .2024 ( zaczynamy w sobotę 11.00 kończymy w niedzielę 14.00)

Koszt 680zł  (

ilość miejsc jest ograniczona

Rezerwacji dokonujemy wpłacając zaliczkę 180zł z dopiskiem Barwy

Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert  (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo )

Zapisy info@strefarytmow.pl  Martyna 795567288 / Beata 608594677

**Cena zawiera poranną owsiankę, ciepły posiłek w porze obiadowej każdego dnia i możliwość spania we wspólnej sali lub pod własnym namiotem (więcej informacji otrzymasz przy zapisach).


Termin
7-8 września

Kontakt
STREFA
info@strefarytmow.pl
+48 608594677

Miejsce
Strefa Rytmów Rańsko


Wczytuję mapę...