Wiosenne Oczyszczanie z Ruchem i Medycyną Chińską Beata & Alicja

Wiosna to czas kiedy wraz z energią Wszechświata budzi się nasza energia! Aby energia ta mogła swobodnie płynąć i zasilać wszystkie komórki naszego ciała witalnością, a umysł świeżym spojrzeniem i kreatywnością warto jej w pomóc.

Po zimie, kiedy jemy bardziej odżywczo i ciężko, sięgamy po słodycze, mniej się ruszamy, rozgrzewamy przyprawami, stresem i emocjami, w naszym organizmie powstaje zastój toksyny – wilgoć i gorąco, które nie tylko blokują prawidłowy przepływ energii qi, krwi i limfy, ale też powodują szereg nieprzyjemnych dolegliwości (np. bóle głowy, ociężałość, poszarzała skóra, zmęczenie, brak energii, wzdęcia, problemy trawienne i otyłość).

Mówi się, że “Zastój qi jest matką stu chorób” dlatego tak ważne jest, aby szczególnie Wiosną go rozproszyć i odzyskać pełnię mocy i energię. Aby pomóc Ci w tym procesie zapraszamy na wiosenny wyjazd, podczas którego w pięknych okolicznościach przyrody skorzystasz z mądrości i rytuałów Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, lekkiej diety, ćwiczeń, tańca, zabiegów akupunktury, by odzyskać balans i harmonię!

Medycyna Chińska i dieta każdy produkt ma swoją energetykę i termikę, podobnie jak sposób przygotowywania posiłków. W procesie oczyszczania każdy element jest niezwykle ważny. Wykorzystamy najlepsze połączenia i produkty, aby wspierać nasze ciało.

Gyrokinesis to łagodne, lekkie i płynne formy ruchu, które nie forsują ciała, a wspaniale poruszą zastoje, poprawiają przepływ krwi i limfy, odblokują przepływy na głębokim poziomie. W połączeniu z uważnym oddechem będą wspierać nas w procesie oczyszczania.

Taniec 5Rytmow to świadomy ruch gdzie możemy nawiązać głębszy kontakt ze swoim ciałem. Wsłuchując się w jego podszepty, podążając za jego potrzebami odzyskamy harmonię i równowagę w życiu.

Akupunktura zabiegi akupunktury wspomogą Cię w procesie oczyszczania na poziomie fizycznym, mentalnym i energetycznym. Zadbamy o ciało, umysł i emocje.

Relaksacyjne koncerty  – dźwięki i wibracje przenikają głęboko do każdej komórki ciała powodując regenerację, oczyszczenie organizmu i poczucie lekkości. Poprawia się krążenie, pogłębia oddech… i wiele innych korzyści:)

Zioła umiejętne korzystanie z ziół doskonale wspiera ciało i uspokaja umysł w procesie oczyszczania. Sięgniemy po najlepsze zioła i dodamy sobie mocy!

Rytuały dla Ciała i Umysłu w programie także przyjemne i skuteczne rytuały z Medycyny Chińskiej i Ajurwedy, które pomogą Ci łagodnie przejść proces oczyszczania.

Spacery i kontakt z naturą – oddech na świeżym powietrzu jest jednym z ważniejszych elementów skutecznego oczyszczania, dodatkowo wpływa na nas kojąco. Będziemy oddychać, przytulać drzewa i odpoczywać w pięknych okolicznościach przyrody

Automasaż zapewni nam dodatkowe wsparcie w usuwaniu z ciała zgromadzonych toksyn i napięć, pomoże Ci się zrelaksować i odprężyć, co dodatkowo korzystnie wpłynie na proces detoksykacji i regenerację.

Pakiet startowy otrzymasz zestaw niespodziankę, który pomoże Ci zadbać o siebie podczas wyjazdu (zabierzesz go potem do domu)

 Przygotowanie przed wyjazdem otrzymasz dokładne instrukcje, aby przygotować się do wyjazdu, tak by cały proces był bardziej efektywny i skuteczny. Nie martw się nie będą drastyczne! Nasz program opiera się mądrości, łagodności wobec siebie i umiejętnym korzystaniu z darów natury!

Dieta podczas wyjazdu:

– zrezygnujemy z produktów powodujących powstawanie śluzu, gorąca i toksyn, używek, kawy i herbaty

-sięgniemy po produkty wspierające transformację wilgoci, wspomagające proces oczyszczania

– poprzez prawidłowy dobór składników, ziół i przypraw oraz odpowiednie przygotowanie posiłków przywrócimy równowagę ciała i        umysłu

Detoks może powodować chwilowe zmęczenie, osłabienie, bóle głowy i mięśni, huśtawki nastrojów i inne dolegliwości. Będziemy wspierać się różnymi metodami, aby przejść go jak najbardziej łagodnie. Takie objawy to tzw. kryzys ozdrowieńczy, bo toksyny opuszczają ciało. Na szczęście szybko mija, a my wiemy jak sobie z nim radzić, ponadto w grupie łatwiej będzie Ci go witać z radością, jako zwiastun uzdrawiania Twojego ciała.

Dołącz do nas jeśli:

 • chcesz oczyścić swój organizm z toksyn i odzyskać energię
 • potrzebujesz zastrzyku witalności i mocy do realizacji swoich projektów i celów
 • chcesz poznać moc ziół i produktów spożywczych wg Medycyny Chińskiej i dowiedzieć się jak je stosować
 • masz różne dolegliwościami np nadciśnienie, alergia, problemy trawienne, przewlekłe zmęczenie, problemy skórne, bóle stawów oraz wiele innych
 • brak Ci motywacji do wprowadzania dobrych nawyków żywieniowych
 • prowadzisz stresujący/ siedzący tryb życia.
 • potrzebujesz odpoczynku, regeneracji, kontaktu z naturą i czasu dla siebie.
 • Twoje zdrowie szwankuje i chcesz wreszcie o siebie zadbać
 • chcesz schudnąć i potrzebujesz zrobić pierwszy krok

Co daje nasz wyjazd:

 • Odpoczniesz i poczujesz rozluźniającą harmonię
 • Odprężysz ciało i umysł, rozpłyniesz się puścisz napięcia i blokady, a dodatkowo rysy Twojej twarzy złagodnieją 🙂
 • Odzyskasz zdrowy kontakt z własnym ciałem i intuicją
 • Poczujesz zdrowy przypływ energii, dobrostanu i witalności
 • Poprawi się jasność i spokój umysłu
 • Zyskasz lepszą pamięć i koncentrację
 • Twoje trawienie nabierze rozpędu – poprawisz pracę wątroby i jelit (lepsze wchłanianie i oczyszczanie), lepsza odporność
 • Skóra nabierze zdrowego blasku i kolorytu
 • Zaczniesz lepiej spać
 • Dzięki oczyszczaniu zmniejsza się ochota na niezdrowe jedzenie
 • Pozbędziesz się ciężkości, odzyskać miękkość i zdrowy błysk w oku (oznaka zdrowego Shen)

O nas:

Połączyła nas fascynacja zdrowiem i Medycyną Chińską, spotkałyśmy się na ziołolecznictwie wg Medycyny Chińskiej i w wyniku wielu inspirujących rozmów powstały nasze warsztaty stacjonarne i wyjazdowe.

Beata Eckert – nauczycielka świadomej pracy z ciałem 5Rytmów, Gyrokinesis. W trakcie wieloletniej pracy z ludźmi zdobyłam doświadczenie świadomości ciała, którym dzielę się na parkiecie, podczas cotygodniowych praktyk, pracy z grupami w kraju i za granicą. Świadomy Ruch jest moim sposobem na dotarcie do najgłębszych pokładów kreatywności, pasji, inspiracji, zdrowia, mocy, szeroko rozumianej harmonii i akceptacji życia. Od wielu lat jestem pasjonatką Medycyny Chińskiej i skończyłam Dietetykę i Ziołolecznictwo wg.TMC.

Alicja Konstantyn-Tokarska – dyplomowana akupunkturzystka, dietetyk wg Medycyny Chińskiej, refleksolog. Specjalizuję się multi-terapii w nurcie Medycyny Wschodu (bańki, moksa, zioła, dieta, terapia gua-sha, masaż tuina, akupunktura kosmetologiczna, masaż meridianowy, refleksologia). Jestem zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia, w swojej gabinetowej praktyce łączę różne metody wspierania zdrowia. Uwielbiam las, dobre jedzenie i życie w zgodzie z naturą.

 

Czas: 23 – 28.04.2024 zaczynamy we wtorek godz 18.00 kończymy w niedzielę godz 14.00

Koszt: 2390zł*/2600zł (niższa kwota przy wpłacie zaliczki do 1 marca)

Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 200 zł. z dopiskiem Oczyszczanie

Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)

Miejscehttps://www.facebook.com/sukhavati.center

Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat.


Termin
23-28 kwietnia

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Sukhavanti Centrum


Wczytuję mapę...