Tańcząc z Marzeniami – warsztat 5Rytmów – Beata Eckert

Zaufaj marzeniom, w nich ukryte są bramy do wieczności” Khali Gibran

Prowadzeni mapą 5Rytmów® przepływ, staccato, chaos, liryczny, cisza – będziemy doświadczać siebie, wsłuchiwać się w swoje wnętrze, obserwować ruch ciała, szukać dróg puszczenia tego co już niepotrzebne, by odnaleźć wyjątkową przestrzeń. Przestrzeń do wyrażania siebie, przestrzeń do zmian, do otwierania się na NOWE. Ten warsztat to wspaniała okazja by wtańczyć się w swoje marzenia, stworzyć swoją mapę marzeń! Nie uczysz się żadnych kroków, nikogo nie naśladujesz, nie ma nic co robisz dobrze czy źle. Wsłuchujesz się jedynie w mądrość ciała, która bez wysiłku poprowadzi Cię ku nowemu. Jedyne co jest potrzebne to ciekawość, Ciało, Oddech i Serce! To zaproszenie dla każdego niezależnie od umiejętności, wieku, doświadczenia, czy innych wyobrażeń na własny temat.

Beata Eckert jest nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów® wg G. Roth. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką, instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. Jej sposób prowadzenia zajęć, pełen jest akceptacji, intuicji i podążania za energią grupy/ tego co jest,!

Koszt: 220 zł.
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 100 zł. z dopiskiem Mapa
 Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert

Prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie. Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat!

 

 


Termin
16 stycznia 2022
11:00 - 17:00

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Time Creator Studio


Wczytuję mapę...