Ruch Oddech Relaks w Naturze – Beata Eckert

„Najgłębsza obecność leży w każdym najmniejszym rozciąganiu i kurczeniu, skoordynowanych tak idealnie jak skrzydła ptaka” Rumi
Zapraszamy Ciebie do spędzenia czasu wśród zieleni, w ciszy z dala od codziennego pędzącego miasta. Odpocznij, zregeneruj się i nabierz więcej witalności. Oczyść umysł z nadmiaru informacji, zakosztuj mocy wspólnego bycia., Dzięki prostym praktykom możesz bardziej poczuć swój potencjał i piękną naturę własnego ciała, ugruntować się i otworzyć na dostęp do szerszego bardziej obecnego siebie.
Podczas tego spotkania czeka na nas
GYROKINESIS® – prosty i efektywny trening całego ciała z naciskiem na miednicę i kręgosłup
5RYTMÓW® – świadoma i oczyszczająca praktyka ruchu
KĄPIEL W DŹWIĘKACH – kojący relaks dla ciała i duszy
A pomiędzy spacery w pięknej okolicy, przy sprzyjającej pogodzie kąpiel w jeziorze , pyszne proste posiłki i w miarę możliwości wspólne ognisko.
.Beata Eckert nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów®, Gyrokinesis.
Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia techniki improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. www.strefarytmow.pl
Czas: 8.07 sobota zaczynamy 10.00 kończymy 9.07 niedziela – 14.00
Koszt: *520zł/ 620zł – *niższa kwota przy wpłacie zaliczki do 10.06
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 100 zł. z dopiskiem Natura
Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat
**Cena zawiera poranną owsiankę w niedzielę , ciepły posiłek w porze obiadowej każdego dnia i możliwość spania we wspólnej sali lub pod własnym namiotem (więcej informacji otrzymasz przy zapisach).

Termin
8-9 lipca

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Strefa Rytmów Rańsko


Wczytuję mapę...