REset nad morzem – tydzień świadomej pracy z ciałem – Beata Eckert

Zapraszamy na tygodniowy odpoczynek nad morzem, gdzie czeka nas wiele wspaniałych zajęć: Taniec 5Rytmów, Gyrokinesis, podróże w dźwiękach, czy joga nidra.
Dodatkowo gościem specjalnym będzie Stefan Poprawa, mistrz makrobiotyki,  z wykładem „Makrobiotyka na luzie”, nauki podstaw masażu shiatsu oraz miłośnik gry na fletach, którymi zaczaruje nasze dni.
Przyjedź i naładuj się pozytywną energią. Oczyść umysł z nadmiaru informacji, zakosztuj mocy wspólnego bycia. Dzięki prostym praktykom możesz bardziej poczuć swój potencjał i piękną naturę własnego ciała, wzmocnić witalność, ugruntować się i otworzyć na dostęp do szerszego bardziej obecnego siebie.
Zapraszamy Cię w podróż!

W planie

5Rytmów® – oczyszczająca praktyka świadomego ruchu.
Gyrokinesis® – prosty i efektywny trening całego ciała z naciskiem na miednicę i kręgosłup.
Makrobiotyka na luzie –  ma na celu propagowanie i naukę dobrej diety będącej złotym środkiem między kulturą i naturą.
Shiatsu – japońska sztuka profilaktyki i leczenia poprzez łagodny dotyk dłonią wzdłuż linii przebiegu meridianów, powoduje odprężenie, równowagę, poprawę nastroju, ma działanie profilaktyczne i lecznicze.
Wieczorami w zależności od dynamiki grupy:  koncerty w dźwiękach, joga nidra, medytacje, czy wspólne ognisko, rozmowy i inne lokalne niespodzianki.
A pomiędzy długie spacery piękną piaszczystą plażą, dla chętnych kąpiel w morzu. Na terenie ośrodka jest ogród oraz  rowery do dyspozycji.

Beata Eckert nauczycielka pracy z ciałem metodą 5Rytmów®, Gyrokinesis® i Gyrotonic®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. www.strefarytmow.pl

Stefan Poprawa twórca grup shiatsu family, szkoły gotowania wg swojej wizji makrobiotyki oraz wiosek indiańskich dla młodzieży, więcej www.stefanvita.org

Termin: 3.09-10.09.2023, rozpoczniemy w niedzielę godz.16.30
zakończymy w niedzielę o godz. 11.00
Koszt: *2 800 zł./3 300 zł. (cena zawiera zakwaterowanie i wyżywienie)*niższa kwota przy rezerwacji do 10.07.2023
Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 400 zł. z dopiskiem Reset nad morzem

Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)
Ilość miejsc ograniczona, o rezerwacji decyduje kolejność wpłat

Zakwaterowanie i wyżywienie
Mieszkać będziemy w położonej 300 m od morza willi Makarena w wygodnych pokojach (dwu lub trzyosobowych), wyposażonych we własną łazienkę, lodówkę oraz tv www.willamakarena.pl
Jest możliwość zakwaterowania w jedynce za dodatkowa opłatą (więcej przy zapisach)

Zapewniamy smaczne, wegetariańskie wyżywienie –  śniadania, obiady i kolacje z zupą na ciepło.

 

Zapraszamy do wspólnej podróży!


Termin
3-10 września

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Gąski


Wczytuję mapę...