„Odmienności w ruchu”  cykliczna, eksperymentalna, zamknięta grupa – Beata Eckert

 Cykliczna, eksperymentalna, zamknięta grupa – 3 spotkania  z Beatą Eckert
środy 23.10, 27.11, 18.12  .
godz.19.30 – 22.00

Praktykowanie w grupie zamkniętej, buduje zaufanie i szacunek do siebie oraz innych,  pozwala na większą otwartość w wewnętrznej pracy. Jest to wspaniała okazja, aby poczuć mocniejsze ugruntowanie, odkryć swoją żywotność, wrażliwość, kreatywność, poczuć swoją moc i odkryć wachlarz możliwości wyrażania siebie poprzez ciało.

„Ci, którzy tańczyli zostali uznani za szaleńców przez tych, którzy nie słyszeli muzyki.” Friedrich Nietzsche

Podążając  za stopami, pozwalając ciału na swobodny ruch,  stajemy się bardziej świadomi tego kim jesteśmy, co czujemy, jakie sygnały wysyłamy w świat i co przyciągamy. Lądujemy w sobie otwierając się na siebie i na innych.
Uczymy się jak porzucić napięcia, odkrywamy swoją niepowtarzalność.

W tej podróży będziemy eksplorować różne odmienności,  jak: tak i nie, światło i ciemność, dzień i noc, kobiece i męskie, dawanie i branie. Możemy odkryć siebie na nowo, zabierając w swoją codzienność to co nam służy.

Nasze spotkania, poza metodą 5Rytmów® , będą bazować na całym moim doświadczeniu z wieloma innymi metodami jakie wypracowałam w ciągu ostatnich 25 lat, włączając w nie  elementy pracy z obrazami wg Anny Halprin, eksperymentalnego teatru tańca, gruntujących masaży oraz holistycznego podejścia do życia.

wymagane doświadczenie 10 godzin 5Rytmów®
Cena 250 zł. (za cykl 3 spotkań, zapisy do 10.10)

Zapisy i informacje: tel. 664 02 76 46 info@strefarytmow.pl


Termin
23 października
19:30-22:00

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Dom Dźwięku


Wczytuję mapę...