Body & Soul Spa for Women – Abby, Beata

W czasie warsztatu Body & Soul Spa dla Kobiet będziemy pracować z Energią Serca i żywiołem ognia. Podzielimy się z Wami technikami masażu serca, które pomagają uwolnić zatrzymane emocje i otworzyć się na wewnętrzną energię miłości.

Dzięki specjalnej Ceremonii Sauny (Temazcal), która połączy nas z naszym kobiecym rodem, uwolnimy się od przestarzałych wzorców, zużytych schematów odziedziczonych w naszej żeńskiej linii po całych pokoleniach kobiet… tworząc nowy paradygmat Miłości, Tkliwości i Współczucia.

Temazcal to nazwa, której Meksykanie używają na określenie tego, co w kulturze Rdzennych Amerykan znane jest jako Sweat Lodge, czyli Szałas Potu. Temazcal to konstrukcja w kształcie kopuły, reprezentująca Matczyne Łono, Łono Matki Ziemi lub Wielką Matkę, która jest czystą Miłością i Życzliwością; do której wchodzimy, abyśmy mogli spojrzeć do swojego wnętrza, zobaczyć tam siebie, spotkać się ze swoją Jaźnią. W centralnym miejscu Szałasu znajduje się dołek, w którym umieszcza się czerwone gorące kamienie – reprezentujące ojca, słońce, światło i męskość, potrzebne do rozpoczęcia nowego życia. W czasie tej ceremonii wykorzystujemy nasze głosy i potężne bębnienie, aby uwolnić wszystko czego potrzebujemy, by wejść w teraźniejszość, tu i teraz, gdzie wszystko jest możliwe. Wyjście z tej przestrzeni symbolizuje nasze odrodzenie z ciemności i ciszy łona. To nie jest religijny rytuał, to po prostu zwyczaj w jaki Rdzenni Amerykanie przeprowadzają rytuał Sauny.

Dźwięk archaicznego instrumentu oraz ludzki głos są nośnikami dźwięku natury i wszystkiego co nas otacza. Prawdziwy dźwięk pochodzi z głębi serca, z duszy. Jest wiernym sługą umysłu i emocji. Otwierając ciało poprzez taniec 5Rytmow, zapraszając uzdrawiający oddech pozwolimy na spotkanie z naszym wewnętrznym głosem. Wsłuchamy się w relację, jaka jest między ciałem a głosem. Praktykując podczas tego warsztatu archaiczny, improwizowany śpiew i szamański śpiew chóralny (pochodzący ze starożytnej Mongolii) wyzwolimy potężne, eteryczne i medytacyjne dźwięki wokalne. Połączenie archaicznego śpiewu z ruchem daje możliwość autentycznej improwizacji, otwarcia się na potęgę intuicji, która łączy nas ze sobą i otoczeniem.

Poprzez te szczególne metody będziemy odkrywać naszą wyjątkowość i wewnętrzną moc. Otaczająca natura i cisza będą nas wspierać w tej wspólnej podróży.
Zapraszamy bez względu na wiek i doświadczenie.

Abby DelSol od 2000 roku praktykuje podróż z dźwiękami archaicznymi, śpiewem jako narzędziami do pogłębiania Intuicji, zrozumienia oraz pewności siebie w życiowej Improwizacji (Wielka Brytania, Argentyna i wiele krajów Ameryki Pd.). Dojrzewała w rodzinie holistycznej, zajmującej się naturalnymi terapiami, budującej społeczność miasta Elbolson w Patagonii (Argentyna) www.toneoflife.com

Beata Eckert jest nauczycielką pracy z ciałem metodą 5Rytmów®. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Od wielu lat pogłębia różne techniki uzdrawiania, improwizacji ruchowej tańca i medytacji. Jest masażystką oraz instruktorem Improwizacji Tańca, Symboliki Ciała i Eksperymentalnego Teatru Tańca. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych. www.strefarytmow.pl

.

Czas: 4-7 lipca 2019 zaczynamy w czwartek o godzinie 19:00 kończymy w niedzielę o godzinie 14:00

Inwestycja: 880 zł/1000 zł (niższa kwota przy rezerwacji do 16 czerwca 2019)

Rezerwacji dokonujemy przez wpłatę na konto 280 zł. z dopiskiem SPA
 Nr konta: 75 1090 1476 0000 0001 1099 6430 Beata Eckert  (prosimy o potwierdzenie wpłaty mailowo lub telefonicznie)
   

*Cena zawiera  1 ciepły posiłek każdego dnia i możliwość spania we wspólnej sali lub pod własnym namiotem (więcej informacji przy zapisach)

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować miejsce wcześniej.

 


Termin
4-7 lipca 2019

Kontakt
Strefa
info@strefarytmow.pl
+48 664027646

Miejsce
Strefa Rytmów Rańsko


Wczytuję mapę...